Bakım

Bizi Arayın : 0530 415 52 29

KOMBİ VE KLİMALAR

Kombi ve klimaların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Zamanında yapılan bakımlar cihazların performanslarını artırırken kullanım ömürlerini de uzatmaktadır.Bakım masrafları ucuzdur.İlerde cihazlarda oluşabilecek daha yüksek maliyetli arızaları önler.Uzman ekibimizle cihazlarınızın bakım çalışmalarında hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bu cihazlarda elektrik ve elektronik aksam bulunduğu için cihazların açılması ve arıza tesbitlerinin teknik bilgi tecrübesi olan uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gerekir.Aksi takdirde cihazlarda tamiri mümkün olmayan hasarlar meydana gelebilir.


PETEK BAKIMI

Petek yıkama olarak da bilinen bu uygulama,her sene mutlaka yapılmalıdır. Peteklerin içinden geçen su zamanla tortu oluşturarak peteğin ısıtma performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle senede en az bir defa peteklerin içindeki su boşaltılarak petekler temizlenmelidir.Bu işlemin mümkünsa kışa girilmeden yaptırılması tavsiye edilir. Firmamızdan bu hizmeti uygun fiyata ve süratle temin edebilirsiniz.Bizimle irtibata geçerek fiyat bilgisi almadan lütfen karar vermeyiniz.